O nas

Zawodu doradcy finansowego nie sposób się wyuczyć - to powołanie polegające na udzielaniu pomocy drugiemu człowiekowi. Cierpliwość, szeroka wiedza i empatia to tylko niektóre cechy, które musi posiadać profesjonalny doradca finansowy. Mamy zasadę, że do naszego zespołu przyjmujemy jedynie ludzi, posiadających wymienione właściwości. Dążymy bowiem do pełnego zadowolenia u reprezentowanych przez nas Klientów i liczymy na długą i owocną współpracę z osobami prywatnymi, a także małymi i średnimi firmami.

Nasza szeroka baza odpowiednio przygotowanych przedstawicieli sprawia, że działamy na terenie całego kraju. Dostosujemy się do potrzeb i możliwości każdego Klienta - to on wyznacza termin i miejsce spotkania - nam nie robi różnicy, czy ma się ono odbywać z samego rana czy w godzinach wieczornych.

Pamiętaj, że wśród naszych pracowników nie znajdują się przypadkowi ludzie. To specjaliści nie tylko interesujący się bankowością i finansami. Wymienione dziedziny to dla nich również praca i sposób na życie. Z tego względu dążą do nieustannego rozwoju i poszerzania własnej wiedzy. Liczne przebyte szkolenia, konferencje, a także praca w instytucjach bankowych sprawiają, że są w stanie zaoferować obecnie najlepsze na rynku oferty związane z kredytami, ubezpieczeniami, produktami firmowymi czy inwestycyjnymi.

Jesteśmy uznaną na rynku instytucją doradczą, która nie jest pośrednikiem żadnego z banków. Zaufało nam już mnóstwo Polaków, z którymi jesteśmy w stałej współpracy. W świecie finansów kompetentny doradca jest bowiem niezbędny!

Znajdź doradcę w swoim mieście

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lodzkie lubelskie swietokrzyskie podkarpackie lubuskie dolnoslaskie opolskie slaskie malopolskie
 
Dlaczego my?

Ostatnio na blogu

Mieszkanie dla Młodych - od A do Z

Jeśli jeszcze nie byłeś właścicielem mieszkania i nie przekroczyłeś 35. roku życia, masz okazję na nabycie nowego lokum w ramach rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych". Jak to w ustawach bywa, znane są ogólniki, ale trudno znaleźć rzeczową odpowiedź na pytanie: kto tak naprawdę może otrzymać dofinansowanie? Oprócz warunków wspomnianych w pierwszym zdaniu tego wpisu, trzeba pamiętać, aby:
- zakupione lokum było nowe,
- lokal mieszkalny nie przekroczył 75 m2, a w przypadku domu jednorodzinnego 100 m2 (gdy wychowujemy minimum trójkę dzieci, ten limit wzrasta odpowiednio do 85 m2 i 110 m2)
- zaciągnąć kredyt na minimum 50% całej wartości mieszkania bądź domu na co najmniej 15 lat.
Jak to wygląda z dofinansowaniem? Dostajemy 10% wartości nieruchomości do wkładu własnego przy zaczerpniętym kredycie, a w przypadku posiadania dziecka 15%. Kolejne 5% możemy otrzymać, gdy w ciągu 5 kolejnych lat będziemy wychować już trójkę dzieci. Opisywana dopłata obowiązuje tylko do 50 m2 zakupionego mieszkania.

Dowiedz się więcej

Czy wiesz, że?

Poradnik kredytobiorcy

Mieszkanie dla młodych - jaka dopłata?

Beneficjenci otrzymają jednorazową dopłatę do kredytu (w wysokości 10 proc.), liczoną według wartości odtworzeniowej metra kwadratowego mieszkania. Dopłatą zaś zostanie objęte 50 mkw zakupionego mieszkania, o powierzchni maksymalnej do 75 m kw. Pomoc Państwa w ramach programu Mieszkanie dla Młodych może dodatkowo wzrosnąć, jeśli w ciągu 5 lat w zakupionym mieszkaniu urodzi się trzecie dziecko, rodzina ta otrzyma dodatkowe 5 proc. dopłaty.

Co to są wakacje kredytowe?

To możliwość zawieszenia kredytu na określony czas. Niespłacana rata nie ulega jednak anulowaniu, a jedynie przesunięciu na okres późniejszy.

Od czego zależy oprocentowanie kredytu?

Oprocentowanie kredytu zależne jest od marży oraz stawki WIBOR (dla kredytów w złotówkach), LIBOR i EURIBOR (dla kredytów w walutach obcych). Pierwszy składnik ma wartość stałą i wynika z umowy na linii klient - bank. Stawki określają wysokość oprocentowania na rynku międzybankowym i mogą się zmieniać w trakcie spłacania kredytu.

Jaki jest minimalny i maksymalny okres kredytowania?

Okres minimalny zazwyczaj nie jest określony. Od 2014 roku zmalał za to maksymalny okres kredytowania, który obecnie wynosi 35 lat.

Czy warto ubezpieczać kredyt hipoteczny?

Tak. Ubezpieczenie kredytu chroni przed niektórymi niepożądanymi skutkami, takimi jak śmierć kredytobiorcy, ciężka choroba, utrata pracy czy zniszczenie mieszkania.

Lokata? Lepiej na dłużej

Przede wszystkim należy pamiętać, że banki potrzebują pieniędzy składanych na lokatach, aby móc przekazać je do dalszego obrotu, między innymi udzielając kredytów. Dlatego z punktu widzenia tych instytucji, najlepiej abyśmy składali jak największe kwoty na długie okresy czasu.

Dowiedz się więcej