Wojciech Wierzbicki

Wojciech Wierzbicki

kujawsko-pomorskie - Grudziądz, Świecie, Chełmno, Kwidzyn, Sztum

Z tego względu podczas mojej pracy porównuję oferty z ponad 20 banków i dokonuję oceny wszelkich aspektów - marży, prowizji, ubezpieczenia i innych opłat. Przedstawiam zgromadzone propozycje w sposób zrozumiały i jasny dla przeciętnego obywatela, a następnie, dzięki swojemu doświadczeniu, jestem w stanie pomóc, na który kredyt najlepiej postawić.

Stawiam przede wszystkim na dokładną i całościową analizę, dlatego ze mną Klient podpisze umowę na możliwie najkorzystniejszych warunkach, jakie panują na obecnym rynku finansowym.

Na chwilę obecną współpracuję z największą ogólnopolską firmą zajmującą się fachowym poradnictwem - Tax Care. 


Moją specjalnością jest wyszukiwanie odpowiednich kredytów hipotecznych. Dokładnie znam aktualny rynek bankowy, promocje oraz obowiązujące rządowe programy, wspomagające zdobycie kredytu na jeszcze lepszych warunkach.

Z przyjemnością polecam Pana Wojciecha jako doświadczonego eksperta finansowego potrafiącego wspaniale współpracować z klientem i umiejącego odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące bankowych ofert kredytowych oraz przygotować odpowiedni kredyt. Muszę powiedzieć, że starając się o kredyt miałam kilka ofert, ale materiały z propozycjami kredytów i opłat przygotowane przez Pana Wojciecha były najlepsze. Bardzo dogodne warunki współpracy sprawiły, że skorzystałam z pomocy Pana Wojciecha. Dziś mogę polecić tego eksperta jako specjalistę i osobę, na której można polegać.

Anna Lewińska Rodzina na swoim

Telefon: 785-933-436

wojciech.wierzbicki@sprawdzonydoradca.pl

 

Znajdź doradcę w swoim mieście

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lodzkie lubelskie swietokrzyskie podkarpackie lubuskie dolnoslaskie opolskie slaskie malopolskie
 
Dlaczego my?

Ostatnio na blogu

Mieszkanie dla Młodych - od A do Z

Jeśli jeszcze nie byłeś właścicielem mieszkania i nie przekroczyłeś 35. roku życia, masz okazję na nabycie nowego lokum w ramach rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych". Jak to w ustawach bywa, znane są ogólniki, ale trudno znaleźć rzeczową odpowiedź na pytanie: kto tak naprawdę może otrzymać dofinansowanie? Oprócz warunków wspomnianych w pierwszym zdaniu tego wpisu, trzeba pamiętać, aby:
- zakupione lokum było nowe,
- lokal mieszkalny nie przekroczył 75 m2, a w przypadku domu jednorodzinnego 100 m2 (gdy wychowujemy minimum trójkę dzieci, ten limit wzrasta odpowiednio do 85 m2 i 110 m2)
- zaciągnąć kredyt na minimum 50% całej wartości mieszkania bądź domu na co najmniej 15 lat.
Jak to wygląda z dofinansowaniem? Dostajemy 10% wartości nieruchomości do wkładu własnego przy zaczerpniętym kredycie, a w przypadku posiadania dziecka 15%. Kolejne 5% możemy otrzymać, gdy w ciągu 5 kolejnych lat będziemy wychować już trójkę dzieci. Opisywana dopłata obowiązuje tylko do 50 m2 zakupionego mieszkania.

Dowiedz się więcej

Czy wiesz, że?

Poradnik kredytobiorcy

Czy warto ubezpieczać kredyt hipoteczny?

Tak. Ubezpieczenie kredytu chroni przed niektórymi niepożądanymi skutkami, takimi jak śmierć kredytobiorcy, ciężka choroba, utrata pracy czy zniszczenie mieszkania.

Czy bez wkładu własnego otrzymam kredyt hipoteczny?

Od 2014 roku nie. Zgodnie z nowymi wytycznymi zaciągnięcie kredytu hipotecznego umożliwia tylko wkład własny w wysokości minimum 5 % wartości nieruchomości.

Od czego zależy oprocentowanie kredytu?

Oprocentowanie kredytu zależne jest od marży oraz stawki WIBOR (dla kredytów w złotówkach), LIBOR i EURIBOR (dla kredytów w walutach obcych). Pierwszy składnik ma wartość stałą i wynika z umowy na linii klient - bank. Stawki określają wysokość oprocentowania na rynku międzybankowym i mogą się zmieniać w trakcie spłacania kredytu.

Jaki jest minimalny i maksymalny okres kredytowania?

Okres minimalny zazwyczaj nie jest określony. Od 2014 roku zmalał za to maksymalny okres kredytowania, który obecnie wynosi 35 lat.

Lokata? Lepiej na dłużej

Przede wszystkim należy pamiętać, że banki potrzebują pieniędzy składanych na lokatach, aby móc przekazać je do dalszego obrotu, między innymi udzielając kredytów. Dlatego z punktu widzenia tych instytucji, najlepiej abyśmy składali jak największe kwoty na długie okresy czasu.

Czym jest pożyczka krótkoterminowa?

Chwilówka różni się od kredytu bankowego pod wieloma względami (choć niektóre banki także ją oferują). Przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, pieniądze są pożyczane na krótki okres, zazwyczaj od jednego dnia do miesiąca. Im dłuższy okres spłaty wybierzemy, tym więcej przyjdzie nam zapłacić. Jeśli natomiast nie zdążymy w terminie oddać całej kwoty, musimy liczyć się z dodatkowymi opłatami, ponoszonymi w regularnych odstępach czasu.  

Dowiedz się więcej