Radosław Wasilewski

Radosław Wasilewski

mazowieckie - Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Sochaczew, Warszawa

Dzięki sporemu doświadczeniu ukształtowałem w sobie te wszystkie cechy i postanowiłem zawodowo zająć się pomocą kredytobiorcom.
Nie stanowi dla mnie znaczenia, jaki rodzaj kredytu zamierzają Państwo zaciągnąć, czy będę współpracował z osobą prywatną czy przedstawicielem firmy. Do każdej sprawy podchodzę z należytym zaangażowaniem.

Znalezienie kredytu na korzystnych dla Klienta bądź firmy warunkach nie jest wcale prostym zadaniem. Wymaga dokładnej znajomości rynku, zacięcia analitycznego, a także doświadczenia w negocjacjach z instytucjami finansowymi.

Bardzo gorąco polecam Pana Radosława Wasilewskiego wszystkim, którzy szukają eksperta uczciwego, zorientowanego na klienta i dbającego o niego, dyspozycyjnego, oddanego sprawie, doskonale odnajdującego się w proponowanych produktach. Pan Radosław niezwykle skutecznie doprowadził moją sprawę do końca, bardzo intensywnie zajmując się nią przez cały proces. Kredyt otrzymałam niemalże natychmiast. Poza fachowością, serdecznością i sumiennością niewątpliwą zaletą Pana Radosława jest cierpliwe tłumaczenie i opisywanie każdego punktu (umów, wniosków, zaświadczeń, itp.) prowadzącego zarówno do realizacji podjęcia kredytu jak i jego spłaty oraz spełnienia warunków banku. Uczciwość, którą dostrzegłam przy pierwszym spotkaniu z Panem Radosławem i która wzbudziła moje zaufanie, dała mi poczucie, że zajęła się mną właściwa osoba. Jeżeli szukają Państwo eksperta, który zaopiekuje się Państwem od "A" do "Z" to wybór jest oczywisty - p. Radosław Wasilewski.

Małgorzata Rytel Kredyt na start.

Telefon: 793 012 206

radoslaw.wasilewski@sprawdzonydoradca.pl

 

Znajdź doradcę w swoim mieście

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lodzkie lubelskie swietokrzyskie podkarpackie lubuskie dolnoslaskie opolskie slaskie malopolskie
 
Dlaczego my?

Ostatnio na blogu

Mieszkanie dla Młodych - od A do Z

Jeśli jeszcze nie byłeś właścicielem mieszkania i nie przekroczyłeś 35. roku życia, masz okazję na nabycie nowego lokum w ramach rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych". Jak to w ustawach bywa, znane są ogólniki, ale trudno znaleźć rzeczową odpowiedź na pytanie: kto tak naprawdę może otrzymać dofinansowanie? Oprócz warunków wspomnianych w pierwszym zdaniu tego wpisu, trzeba pamiętać, aby:
- zakupione lokum było nowe,
- lokal mieszkalny nie przekroczył 75 m2, a w przypadku domu jednorodzinnego 100 m2 (gdy wychowujemy minimum trójkę dzieci, ten limit wzrasta odpowiednio do 85 m2 i 110 m2)
- zaciągnąć kredyt na minimum 50% całej wartości mieszkania bądź domu na co najmniej 15 lat.
Jak to wygląda z dofinansowaniem? Dostajemy 10% wartości nieruchomości do wkładu własnego przy zaczerpniętym kredycie, a w przypadku posiadania dziecka 15%. Kolejne 5% możemy otrzymać, gdy w ciągu 5 kolejnych lat będziemy wychować już trójkę dzieci. Opisywana dopłata obowiązuje tylko do 50 m2 zakupionego mieszkania.

Dowiedz się więcej

Czy wiesz, że?

Poradnik kredytobiorcy

Lokata? Lepiej na dłużej

Przede wszystkim należy pamiętać, że banki potrzebują pieniędzy składanych na lokatach, aby móc przekazać je do dalszego obrotu, między innymi udzielając kredytów. Dlatego z punktu widzenia tych instytucji, najlepiej abyśmy składali jak największe kwoty na długie okresy czasu.

Mieszkanie dla młodych - jaka dopłata?

Beneficjenci otrzymają jednorazową dopłatę do kredytu (w wysokości 10 proc.), liczoną według wartości odtworzeniowej metra kwadratowego mieszkania. Dopłatą zaś zostanie objęte 50 mkw zakupionego mieszkania, o powierzchni maksymalnej do 75 m kw. Pomoc Państwa w ramach programu Mieszkanie dla Młodych może dodatkowo wzrosnąć, jeśli w ciągu 5 lat w zakupionym mieszkaniu urodzi się trzecie dziecko, rodzina ta otrzyma dodatkowe 5 proc. dopłaty.

Kto ma dostęp do danych zgromadzonych w BIK?

Dostęp do danych ma prokuratura, sąd, a także instytucje ustawowo udzielające kredytów, czyli banki i SKOK-i. Działają z Biurem Informacji Kredytowej na zasadzie wzajemności, poprzez udostępnianie informacji o spłacanych zobowiązaniach przez danego klienta.

Od czego zależy oprocentowanie kredytu?

Oprocentowanie kredytu zależne jest od marży oraz stawki WIBOR (dla kredytów w złotówkach), LIBOR i EURIBOR (dla kredytów w walutach obcych). Pierwszy składnik ma wartość stałą i wynika z umowy na linii klient - bank. Stawki określają wysokość oprocentowania na rynku międzybankowym i mogą się zmieniać w trakcie spłacania kredytu.

Czy bez wkładu własnego otrzymam kredyt hipoteczny?

Od 2014 roku nie. Zgodnie z nowymi wytycznymi zaciągnięcie kredytu hipotecznego umożliwia tylko wkład własny w wysokości minimum 5 % wartości nieruchomości.

Czy warto ubezpieczać kredyt hipoteczny?

Tak. Ubezpieczenie kredytu chroni przed niektórymi niepożądanymi skutkami, takimi jak śmierć kredytobiorcy, ciężka choroba, utrata pracy czy zniszczenie mieszkania.

Dowiedz się więcej