Grzegorz Janeczek

Grzegorz Janeczek

mazowieckie - Warszawa

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości sektora usług finansowych moim klientom oferuję wszechstronną pomoc w uzyskaniu kredytu. Dzięki temu, że jestem mobilnym doradcą dopasowuje się do możliwości czasowych klientów.

Oferuje pomoc przy uzyskaniu kredytów na zakup nieruchomości na rynku wtórnym lub pierwotnym,  na budowę domu,  na refinansowanie poniesionych kosztów, a także kredytów dla firm oraz kredytów konsolidacyjnych i pożyczek hipotecznych.

 

Do współpracy z Panem Grzegorzem zachęciła mnie opinia mojej koleżanki. Pan Grzegorz okazał sie osobą niezwykle życzliwą oraz wielce kompetentną. Podczas naszej współpracy pomógł mi wielokrotnie w wyborze najkorzystniejszej z możliwych dla mnie opcji. Nasza współpraca została zakończona sukcesem głownie dzięki Jego uporowi oraz doskonałej znajomosci rynku kredytowego. Dodatkowym atutem Pana Grzegorza jest sumienność w zbieraniu dokumentacji kredytowej (podczas naszej współpracy przygotował większość dokumentacji niezbędnej do zawarcia kredytu). Z perspektywy czasu uważam, ze wybór doradcy w osobie Pana Grzegorza okazał sie dla mnie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! Życzę wszystkim osobom starającym sie o kredyt mieszkaniowy takiego doradcy. Dla osób niezdecydowanych powiem krótko NAPRAWDĘ WARTO NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ!

Ola Szymańska Kredyt hipoteczny

Telefon: 603364886

 

Znajdź doradcę w swoim mieście

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lodzkie lubelskie swietokrzyskie podkarpackie lubuskie dolnoslaskie opolskie slaskie malopolskie
 
Dlaczego my?

Ostatnio na blogu

Mieszkanie dla Młodych - od A do Z

Jeśli jeszcze nie byłeś właścicielem mieszkania i nie przekroczyłeś 35. roku życia, masz okazję na nabycie nowego lokum w ramach rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych". Jak to w ustawach bywa, znane są ogólniki, ale trudno znaleźć rzeczową odpowiedź na pytanie: kto tak naprawdę może otrzymać dofinansowanie? Oprócz warunków wspomnianych w pierwszym zdaniu tego wpisu, trzeba pamiętać, aby:
- zakupione lokum było nowe,
- lokal mieszkalny nie przekroczył 75 m2, a w przypadku domu jednorodzinnego 100 m2 (gdy wychowujemy minimum trójkę dzieci, ten limit wzrasta odpowiednio do 85 m2 i 110 m2)
- zaciągnąć kredyt na minimum 50% całej wartości mieszkania bądź domu na co najmniej 15 lat.
Jak to wygląda z dofinansowaniem? Dostajemy 10% wartości nieruchomości do wkładu własnego przy zaczerpniętym kredycie, a w przypadku posiadania dziecka 15%. Kolejne 5% możemy otrzymać, gdy w ciągu 5 kolejnych lat będziemy wychować już trójkę dzieci. Opisywana dopłata obowiązuje tylko do 50 m2 zakupionego mieszkania.

Dowiedz się więcej

Czy wiesz, że?

Poradnik kredytobiorcy

Czy bez wkładu własnego otrzymam kredyt hipoteczny?

Od 2014 roku nie. Zgodnie z nowymi wytycznymi zaciągnięcie kredytu hipotecznego umożliwia tylko wkład własny w wysokości minimum 5 % wartości nieruchomości.

Jaki jest minimalny i maksymalny okres kredytowania?

Okres minimalny zazwyczaj nie jest określony. Od 2014 roku zmalał za to maksymalny okres kredytowania, który obecnie wynosi 35 lat.

Kto ma dostęp do danych zgromadzonych w BIK?

Dostęp do danych ma prokuratura, sąd, a także instytucje ustawowo udzielające kredytów, czyli banki i SKOK-i. Działają z Biurem Informacji Kredytowej na zasadzie wzajemności, poprzez udostępnianie informacji o spłacanych zobowiązaniach przez danego klienta.

Mieszkanie dla młodych - jaka dopłata?

Beneficjenci otrzymają jednorazową dopłatę do kredytu (w wysokości 10 proc.), liczoną według wartości odtworzeniowej metra kwadratowego mieszkania. Dopłatą zaś zostanie objęte 50 mkw zakupionego mieszkania, o powierzchni maksymalnej do 75 m kw. Pomoc Państwa w ramach programu Mieszkanie dla Młodych może dodatkowo wzrosnąć, jeśli w ciągu 5 lat w zakupionym mieszkaniu urodzi się trzecie dziecko, rodzina ta otrzyma dodatkowe 5 proc. dopłaty.

Czy warto ubezpieczać kredyt hipoteczny?

Tak. Ubezpieczenie kredytu chroni przed niektórymi niepożądanymi skutkami, takimi jak śmierć kredytobiorcy, ciężka choroba, utrata pracy czy zniszczenie mieszkania.

Lokata? Lepiej na dłużej

Przede wszystkim należy pamiętać, że banki potrzebują pieniędzy składanych na lokatach, aby móc przekazać je do dalszego obrotu, między innymi udzielając kredytów. Dlatego z punktu widzenia tych instytucji, najlepiej abyśmy składali jak największe kwoty na długie okresy czasu.

Dowiedz się więcej